Lady Gaga me take gjigante

Bota e Yjeve

Lady Gaga me take gjigante

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:07
Lady Gaga

Këngëtarja Lady Gaga është parë duke u larguar nga një studio me një fustan të zi dhe çizme super të larta.

Ajo është dukë bërë prova për dy koncerte në New York që do t’i mbajë me këngëtarin Tony Bennett për 95 vjetorin e tij, shkruan The Sun.

Këto priten të jenë shfaqjet e tyre të fundit së bashku.

Image
Lady Gaga

Nuk është hera e parë që Gaga bënë një dalje të tillë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat