Ҫfarë po përgatit Rihanna?

Bota e Yjeve

Ҫfarë po përgatit Rihanna?

Nga: Bota sot Më: 29 korrik 2021 Në ora: 19:57
Rihanna

Rihanna ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë muzikë të re.

Dhe duket se për fansat së shpejti do të sjellë ndonjë muzikë të re.

Rihanna u pa duke dalë nga një studio regjistrimi në New York City me të dashurin ASAP Rocky në orën 9 të mëngjesit gjatë të enjtes në mëngjes.

Ylli 33 vjeҫar u pa me një mikrofon në mediat sociale bashke me yllin Leah McSweeney./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat