Zhvishet Adea Pula, ekspozon të pasmet në bikini

Bota e Yjeve

Zhvishet Adea Pula, ekspozon të pasmet në bikini

Më: 4 gusht 2021 Në ora: 19:40
Adea Pula

Adea Pula është një nga femra më të komentuara të showbizit.

Format e saj dhe bukuria e saj pa dyshim se e bëjnë atë të merr gjithmonë vëmendje.

Ditën e sotme ajo publikoi foto në bikini.

Image

Adea kishte ekspozuar të pasmet teksa i gëzohej muajit gusht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat