Adriana Matoshi shkëlqen përkrah Keith

Bota e Yjeve

Adriana Matoshi shkëlqen përkrah Keith

Më: 21 gusht 2021 Në ora: 09:12
Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld

Partneri i saj ka publikuar imazhe bashkë me deputeten.

Keith Groeneveld, ka zgjedhur fotografi të reja të publikojë pranë të dashurës së tij.

Të dy, të veshur me veshje elegante dhe plot stil kanë pozuar para kamerës duke marrë poza afër njëri-tjetrit.

Adriana Matoshi, shihet e veshur me një fustan glamuroz ndërsa Keith me një kostum.

“Vera 2021 në stil”, shkroi në përshkrimin e postimit ai.

Ndryshe, Adriana dhe Keith janë një nga çiftet më të komentuara sa i përket dallimit në moshë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat