Vajza e Johnny Depp i lë shumë pak vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Vajza e Johnny Depp i lë shumë pak vend imagjinatës

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 22:55
Lily Rose Depp

Vajza e Johnny Depp, Lilly Rose Depp është shfaqur pa sutjena në një veshje të kaltër…derisa ka bërë vrapim pasi që u pa me ishin e saj, Timothee Chalamet në Met Gala

Lily Rose Depp është parë këto ditë në New York, dy ditë pasi që ajo i kryqëzoi rrugët me ish të dashurin e saj Timothee Chalamet në Met Gala.

Aktorja 22 vjeçare ishte veshur tepër provokative me atlete dhe tuta Nike derisa ka pasur një maicë të kaltër të prerë dhe të shkurtër.

Modelja e Chanel, nuk ka pasur të veshur sutjena gjë që i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat