Kida shkëlqen në fustanin ngjyrë silver ku ekzpozoi njërën pjesë të gjoksit

Bota e Yjeve

Kida shkëlqen në fustanin ngjyrë silver ku ekzpozoi njërën pjesë të gjoksit

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 19:21
Kida

Kida ka rrëmbyer vëmendje.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për këngët që i kthehen menjëherë në hite ka marrë vëmendje me paraqitjen e fundit.

Në foton e fundit Kida është shfaqur me një fustan silver në të cilin ekspozoi më shumë nga trupi saj.

Image

Ajo kishte fustanin e hapur tek këmba por edhe në njërën anë të gjoksit ku tregoi më shumë se që duhet.

Image

Ndryshe, “Dale” është kënga në bashkëpunim me Butrintin dhe Ledrin e cila arriti 53 milion klikime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat