Arta Nitaj bën edhe një tatuazh

Bota e Yjeve

Arta Nitaj bën edhe një tatuazh

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 13:50
Arta Nitaj

Ajo ka një numër tatuazhe dhe ndërkohë, Arta ka shtuar edhe një.

Përmes një video të publikuar në storie në Instagram, Arta Nitaj zbuloi se ka shtuar edhe një tatuazh të ri.

Megjithatë, ajo nuk ka zbuluar se çka ka vendosur të shkruaj apo të vizatojë në këmbën e saj të majtë.

Kujtojmë se, prej tatuazheve që Arta Nitaj ka është trëndafili në dorën e djathtë, dhe fjalia “me çdo rrahje zemre” në pjesën e sipërme të krahut.

Ndryshe, Arta Nitaj është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndan momente të shumta nga përditshmëria dhe puna e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat