Xhesika Berberi po duket mahnitëse

Bota e Yjeve

Xhesika Berberi po duket mahnitëse

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 15:06
Xhesika Berberi

Xhesika Berberi ka publikuar imazhe në rrjete sociale.

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SH.B.A.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë herë publikon imazhe me të cilat vë në fokus linjat trupore.

Xhesika u shfaq e tillë edhe në imazhin e fundit të postuar në llogarinë e Instagramit ku postoi një foto e veshur plot stil.

Menjëherë pas publikimit ajo pranoi shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të bukur.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat