Stërmbesa e Skënderbeut e bën veten të duket si Ariana Grande

Bota e Yjeve

Stërmbesa e Skënderbeut e bën veten të duket si Ariana Grande

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 16:50
Sophie Castriota

Sophie Castriota është mbesa e Gjergj Kastriotit-Skënderbeut.

Ajo është mjaft e ndjekur në instagram ku përmes fotove të ndryshme arrin ti joshë ndjekësit.

Jo rrallë herë ka qenë e përfolur edhe për ekspozimin e linjave trupore, duke marrë goxha shumë vëmendje e natyrisht edhe komplimente.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në instastorien e saj ku u vërejt dukshëm një ngjashmëria e madhe mes saj dhe këngëtares së famshme Ariana Grande.

Po juve ju duken të ngjashme?

Image

Për më shumë shikojeni fotot dhe vlerësojeni ngjashmërinë mes bukurosheve.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat