Brenda festës së Genta Ismajlit

Bota e Yjeve

Brenda festës së Genta Ismajlit

Nga: A.M. Më: 12 tetor 2021 Në ora: 23:36
Genta Ismajli

Ka tashmë disa muaj që aludohet për një shtatzëni të mundshme.

Por vetëm tani, këngëtarja e njohur ka pranuar se është shtatzëne.

Siç raportohet, Genta Ismajli është në pritje të dy binjakëve.

Ndërkaq, ajo në natën e sotme ka organizuar një “babyshower”, ku ka mbledhur familjarët dhe miqtë e saj.

Edhe pse Genta është munduar që këtë ndejë të organizuar për ndër të foshnjave të saj, gazeta “Bota sot” ka arritur që t`i sigurojnë disa foto.

Image
Brenda festës së Genta Ismajlit

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka disa vite që është e lidhur me biznesmenin nga Turqia, Huseyin Usta

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat