Këtë puthje Learta nuk e harron kurrë

Bota e Yjeve

Këtë puthje Learta nuk e harron kurrë

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 21:24
Learta

Learta Jakupi, ndryshe e njohur si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, është emër mjaft i përfolur në median rozë.

Bjondja që u bë e famshme që kur u lidh me të birin e këngëtares, shpesh e gjen veten të komentuar për detaje të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

E, një moment krejt i veçantë, por edhe publik i jetës se saj, është puthja që i dha Kushtrimit në natën e martesës.

Image

Këtë moment special dhe romantik pa dyshim që Learta nuk mund ta fshijë lehtësisht nga kujtimet e saj të çmuara.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat