Kendall Jenner me një stil vjeshte

Bota e Yjeve

Kendall Jenner me një stil vjeshte

Nga: Bota sot Më: 14 tetor 2021 Në ora: 23:00
Kendall Jenner

Kendall Jenner u shfaq me një pamje të nënvlerësuar të modës së vjeshtës kur ajo u largua nga hoteli i saj në Neë York City të enjten.

Supermodelja kishte veshur një pallto ngjyrë kafe mbi një këmishë ngjyrë ri dhe xhinse.

Pamja e saj u kombinuar me një palë qizme të zeza dhe syze dielli ngjyrë kafe.

Një qantë të madhe lëkurë të zezë, modelja e kishte kombinuar me qizmet e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat