CR7 di të bëjë dhurata, bukuroshja Georgina na i tregon nga rrjetet sociale

Bota e Yjeve

CR7 di të bëjë dhurata, bukuroshja Georgina na i tregon nga rrjetet sociale

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 13:41
Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo është shumë i dashuruar pas Georgina Rodriguez dhe shpesh i bën edhe dhurata.

Sigurisht që bëhet fjalë për dhuarata mjaft të shtrenjta, sikurse ka ndodhur së fundmi.

CR7 i ka ka blerë partneres së tij disa bizhuteri të markës Louis Vuitton.

Image

 

Vlera e tyre kap shifrën e 123 mijë euro dhe bukuroshja i ka shpërdarë në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat