Ky është emri i vërtetë i moderatores

Bota e Yjeve

Ky është emri i vërtetë i moderatores

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 19:43
Bora Zemani

Ajo është një nga figurat publike më të komementuara në media rozë.

Moderatorja njhet si Bora Zemani, megjithatë ajo ka një emër krejt tjetër.

Emri i vërtetë i saj është Borana pasi ka lindur në janar, nëna e saj kishte parë në atë kohë në  “Teatrin e Operes dhe Baletit”,  operën shqiptare “Borana”.

Image

Ndryshe, Bora së fundmi vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë e gjitha për lidhjen e saj me Donaldin të cilët u ndanë muaj më parë.

Kujtojmë se, kjo është lidhja e dytë e dështuar e saj, pasi ajo ka një fëmijë me ish-partnerin Vin Veli.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat