Beyonce tregon format e saj joshëse të trupit në disa poza të reja

Bota e Yjeve

Beyonce tregon format e saj joshëse të trupit në disa poza të reja

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:48
Beyonce

Beyonce tregon se është ende ikonë e stilit me paraqitjen e fundit.

Beyonce duket me plot stil me veshjen të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo njihet për linjat e saja trupore.

Image

Së fundmi ajo po vazhdon të bashkëpunoj me Valdrin Sahitin.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat