Tuna një mama shumë cool

Bota e Yjeve

Tuna një mama shumë cool

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:51
Tuna

Tuna është një femër me stil unik.

Në shumicën e kohës është aktive me poza të ndryshme, duke shkëlqyer.

Edhe pse e angazhuar në skenën muzikore, ajo përkushtimin ndaj familjes nuk e ndal.

Image

Pozat e ndryshme me fëmijët janë pjesa më e rëndësishmë për Tunën.

Image

Këtë herë bashkë me djalin ajo shihet e lumtur.

Image

Sa cool duket.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat