Motrat mezi po presin bebin e Marinës

Bota e Yjeve

Motrat mezi po presin bebin e Marinës

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 08:43
Luana dhe Marina Vjollca

Marina është drejt fundit të pritjes së ëmbël dhe që prej ditës kur pranoi lajmin zyrtarisht, fotot me barkun e rrumbullakosur kanë qenë të shpeshta.

Ndërsa këto të fundit me motrat, kanë qenë ca më të rralla dhe këto të fundit që kanë postuar janë padyshim më të ëmblat.

Luana publikoi dy foto krah Marinës dhe shkroi vetëm një fjali që i thotë të gjitha: “Mezi pres të takoj”.

Ndërsa, vetë Marina shkroi: “Me dritat e mia”.

Motrat Vjollca kanë transmetuar përherë një imazh shumë të bashkuar tek publiku, e këto foto janë vetëm një copëz e vogël nga jeta e tyre bashkë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat