Jessie J e zhveshur para pasqyrës

Bota e Yjeve

Jessie J e zhveshur para pasqyrës

Nga: Bota sot Më: 18 tetor 2021 Në ora: 15:00
Jessie J

Jessie J tregoi trupin e saj të tonifikuar me një palë sytjena nudo dhe pantollona të zeza për një selfie në pasqyrë, duke postuar në Instagram të dielën.

Ajo ka zbuluar se është në luftë për të kënduar për shkak të një gjendje misterioze shëndetësore në një video të përlotur që e ndau me fansat e saj.

Me flokët e saj të mrekullushme mbi supet, ajo ka ndarë foto nga banjo e saj me pamje luksoze.

Ajo kishte veshur edhe një palë mbathje të zeza që i tregonte në pasqyrë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat