Kështu do të duket Kida në klipin e ri

Bota e Yjeve

Kështu do të duket Kida në klipin e ri

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 16:15
Kida

Ajo së shpejti do e publikojë projektin e ri muzikor.

Ndërkohë, Kida ka treguar se si do duket në njërën nga skenat e klipit.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ndau imazhe të reja teksa shihej e rregulluar me makijazh ndërsa e veshur me një bluzë me ngjyrë të bardhë dhe xhaketë lëkure me ngjyrë të zezë.

Image

“Me fol bukur”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Kida ka qenë aktive me projekte muzikore gjatë verës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat