E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Bota e Yjeve

E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:06
E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Ajo është një nga aktoret që mori më shuam famë dhe në vendin tonë për shkak të telenovelës “Rubi”.

Bukuria e saj dhe aftësia në aktrim morën të gjithë vëmendjen.

Por si është jeta e saj ditët e sotme dhe si duket Rubi?! Ajo është bërë mama shumë e re, e një djali i cili quhet Segio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

Gjithashtu Rubi është bërë dhe gjyshe e një mbese të quajtur Mila. Edhe sot në moshën 42 vjeçare ajo ka një bukuri marramendëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

Gjyshi i saj nga babai ishte japonez. Nëna e saj është me prejardhje libaneze. Rubi ishte një nga serialet më të ndjekura meksikane në Kosovë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat