E veshur me veshje sportive, Sommer Ray duket “flakë’ derisa sjell pozën provokuese nga prapa

Bota e Yjeve

E veshur me veshje sportive, Sommer Ray duket “flakë’ derisa sjell pozën provokuese nga prapa

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:09
Sommer Ray

Modelja njihet për pozat e saj në rrjete sociale.

Derisa reklamon veshje të ndryshme, Sommer Ray sjell edhe poza joshëse.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar imazhe të reja e veshur me veshje sportive me ngjyrë të zezë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sommer Ray (@sommerray)

Ajo ka postuar disa foto por vëmendjen e mori poza në të cilën ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat