Travis Barker dhe Kourtney Kardashian vishen si Sid Vicious dhe Nancy Spungen

Bota e Yjeve

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian vishen si Sid Vicious dhe Nancy Spungen

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 13:20
Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

Lëreni Kourtney Kardashian dhe Travis Barker të fillojnë festën e Halloweenit.

Çifti i porsa fejuar ka marrë pjesë në ngjarjet më të rëndësishme që nga shtatori, ata i bënë gjërat një hap më tej duke u veshur si një çift tjetër ikonë: Sid dhe Nancy.

Kardashian ndau fotot  e pamjes së tyre të frymëzuara nga çifti në Instagram, duke e kanalizuar Nancy Spungen, kombinuar një paruke bionde me flokë kaçurrelë me një këmishë rrjetë transparente, sytjena të zeza dhe pantallona lëkure.

Barker u vesh si rokeri i ndjerë Sid Vicious, duke vendosur një parukë të zezë, xhaketë lëkure dhe pantallona me një rrip.

Përkushtimi i tij ndaj kostumit përfshinte edhe mbulimin e tatuazheve të qafës dhe fytyrës.

Bateristi i Blink-182, 45 vjeç, ndau gjithashtu foto të tij i prangosur me Kardashian, 42 vjeç, gjatë daljes së tyre, duke shkruar: “Hidhe tutje çelësin”. Ndërsa, Kardashian shkroi në postimin e saj, “derisa vdekja të na ndajë”.

Dyshja, të cilët janë në lidhje që nga janari, u fejuan të dielën e kaluar në Montecito, Kaliforni.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat