Këngëtarja Jessie J i jep fund lidhjes me balerinin e njohur pas shtatë muajsh! Ja arsyeja

Bota e Yjeve

Këngëtarja Jessie J i jep fund lidhjes me balerinin e njohur pas shtatë muajsh! Ja arsyeja

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 12:50
Jessie J

Këngëtarja Jessie J dhe i dashuri i saj, Max pahm, janë ndarë pas shtatë muajsh së bashku. 33-vjeçarja tha në Instastory gjatë bisedës virtuale me ndjekësit se ndarja e tyre nuk ishte shoqëruar me drama.

Sipas “Daily Mail”, artistja tha gjithashtu se balerini Max “ishte një njeri i mrekullueshëm” dhe se për një farë kohe ata kanë qenë vetëm miq.

Kur u pyet se cili ishte statusi i saj tani, Jessie tha: “Single, e lumtur dhe e dua veten. Maxi dhe unë kemi qenë miq për një farë kohe. Asgjë dramatike nuk ndodhi. Kështu që ju lutem, mos reagoni shumë! Ai është një njeri i mrekullueshëm. Ne të dy kemi shumë respekt dhe dashuri për njëri-tjetrin.

Image

Thjesht romanca nuk funksionoi. Kështu që vendosëm të qëndrojmë vetëm miq. E vetmja arsye pse po flas për këtë është, sepse bëhet e çuditshme dhe pak e vështirë kur njerëzit jetojnë në të kaluarën tënde. Ne të dy jemi të lumtur, jetojmë dhe e duam jetën tonë”.

Image

Jessie dhe koreografi nisën të dilnin bashkë në fillim të këtij viti, vetëm katër muaj pas ndarjes së saj me aktorin Channing Tatum.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat