Pas pozave topless, Olivia sërish joshëse

Bota e Yjeve

Pas pozave topless, Olivia sërish joshëse

Nga: Bota sot Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:36
Olivia Culpo

Olivia Culpo dukej e modeluar nga vitet e nëntëdhjeta kur doli për qaj të ftohtë në Los Anxhelos këtë të hënë.

Modelja kishte veshur një fustan të zi të modeluar me qershi ngjyrë rozë.

Atë e kishte shoqëruar me një palë qizme ushtarake të zeza të trasha.

Modelja u shfaqi pasi kishte pozuar topless për një reklamë për kujdesin e lëkurës në Instagram./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat