Vrasja e 8-vjeçarit, Stresi bën i thirrje shtetit: Tregoji vlerat, mostra të tilla të varen në litar

Bota e Yjeve

Vrasja e 8-vjeçarit, Stresi bën i thirrje shtetit: Tregoji vlerat, mostra të tilla të varen në litar

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 19:29
Stresi

Ngjarje e djeshme në Fier, ku një 8-vjeçar u vra dhe u gropos nga Klodian Çalamani, ka tronditur të gjithë opinionin publik.

Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur që kanë reaguar të revoltuar.

Më i fundit, është reperi i famshëm, Stresi, i cili ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen lulet që shokët e klasës kanë vënë mbi bangë.

Image
Insta

“Tregojini vlerat shteti shqiptar: Mostra të tilla le të varen në litar. RIP Mateo”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat