Kaia Gerber, e dëshmon veten si modelja më e kërkuar në botë

Bota e Yjeve

Kaia Gerber, e dëshmon veten si modelja më e kërkuar në botë

Nga: Bota sot Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 18:02
Kaia Gerber

Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara në botë.

Dhe Kaia Gerber e dëshmon këtë, kur u shfaq në kopertinën e muajit dhjetor 2021/janar 2022 e Elle me një seri veshjesh.

Vajza e Cindy Crawfrod, dukej fenomenale me një pellush dantelle me alfabete të ngjashme për një nga pamjet më seksi të xhirimit.

Imazhi i kopertinës e shfaqi atë të zhveshur me një trup shumë të pastër./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat