Marina dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

Bota e Yjeve

Marina dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 17:22
Marina Vjollca

Bebushja sapo erdhi! 

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme.

Image
Marina

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat