Publikohen edhe disa foto të reja nga Marina Vjollca me të bijën

Bota e Yjeve

Publikohen edhe disa foto të reja nga Marina Vjollca me të bijën

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 16:11
Marina Vjollca

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca.

Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat