Kim Kardashian e lumtur në krah të dashurit të ri

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e lumtur në krah të dashurit të ri

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:57
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u panë duke shijuar një mëngjes të qetë në hotelin Beverly Hills të shtunën.

Vetëm disa ditë pasi ish-bashkëshorti i saj Kanye West pretendoi se Zoti do ta kthejë atë tek ai, pavarësisht divorcit, ylli u shfaq me të dashurin e saj dhe kishte krahun e tij rreth saj.

Kim dhe Pete pozuan për një selfie me një turist holandes.

Ai tha se padyshim që dukeshin si qift dhe dukeshin të lumtur që ishin në shoqërinë e njëri-tjetrit./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat