Megan Fox me familjen shëtit në Greqi

Bota e Yjeve

Megan Fox me familjen shëtit në Greqi

Nga: Bota sot Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 14:59
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly u panë me fëmijët e tyre derisa po shijonin një pushim familjar në Greqi.

Aktorja dhe reperi u panë me djemtë e Megan, Noah Shannon, Bodhi Ransom dhe Journey River bashkë me vajzën e Machine.

Familja u panë bashkë në trotuar derisa po bënin pazar në Selanik të dielën.

Megan kishte veshur një palë trenerka derisa u pa në rrugë derisa të tjerët kishin veshje të sezoneve të ndryshme./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat