Vjen reagimi i Atdheut të Për’puthen pasi Antonela hodhi dyshime se ka pasur diçka me Arjolën

Bota e Yjeve

Vjen reagimi i Atdheut të Për’puthen pasi Antonela hodhi dyshime se ka pasur diçka me Arjolën

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 00:14
Atdheu, Arjola

Antonela sonte në Big Brother VIP ka hedhur dyshime se mes Arjolës dhe Atdheut të Përputhen ka pasur diçka.

Ajo u shpreh se prandaj Arjola nuk e pëlqen atë brenda shtëpisë, e arsyeja është Atdheu.

“Arsyeja e zënkës është Atdheu i Përputhen. Ti ke shkuar e ke pyetur për mua Atdheun. Ka qenë motra e Arjolës ajo e cila i ka shkruar Atdheut”, ishte deklarata e Antonelës, të cilën Arjola e kundërshtoi.

Tani, ka reaguar edhe vetë Atdheu, i cili i ka dalur në mbështetje Arjolës.

“Fama është e fundit. Ti je një nënë e përkushtuar, një shoqe e mirë dhe artiste e talentuar”, ka shkruar Atdheu.

Image
Atdheu, Arjola
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat