Bora nuk heq dorë nga Donaldi

Bota e Yjeve

Bora nuk heq dorë nga Donaldi

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 21:40
Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Bujë e jashtëzakonshme kudo për lidhjen mes Donald Veshaj dhe Beatriks Ramosaj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Dyshja kanë nisur prej ditësh flirtin mes vete dhe tanimë lidhjen, e cila u komentua gjërë e gjatë në spektaklin e së premtes.

Ndërkohë që u komentua në spektakël, buja vazhdoj edhe në rrjete socilae e kudo në rrethe të ngushta e të gjëra. Donaldi dhe Beatriks u kryqëzuan me komente negative, kjo për shkak të një personi të trete në mes, prezantueses Bora Zemani.

Image

Të gjjthë po pyesin se përse nuk po reagon Bora. A mund të jetë reagim ky që ajo nuk ja ka hequr follow-n Donaldit.

Mos është krejt lojë?

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat