Usta, Gentës: Ti je më e bukura në botë

Bota e Yjeve

Usta, Gentës: Ti je më e bukura në botë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:06
Usta dhe Genta Ismajli

Usta është një nga biznesmenët e njohur të Turqisë, i cili u bë i njohur edhe për popullin shqiptar duke e pasur të dashur këngëtaren shqiptare, Genta Ismajli.

Dyshja kanë treguar për publikun se janë në pritje të ëmbël, dhe do t’iu lindin binjak, një vajzë dhe një djalë.

Çifti tregojnë se gëzojnë lumturi dhe së shpejti edhe do e kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Së fundi, partneri i artistes ka postuar një fotografi të Gentes ku i ka dedikuar disa fjalë të veçanta duke qenë se janë në ditët e fundit për të marë epitetin prindër.

“Ti je më e bukura në botë”, ka shkruar ai në imazhin ku shihet fytyra e artistes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat