Irina Shayk merr vëmendjen në eventin “Nightmare Alley”, derisa i pranishëm është edhe ish-partneri Bradley Cooper

Bota e Yjeve

Irina Shayk merr vëmendjen në eventin “Nightmare Alley”, derisa i pranishëm është edhe ish-partneri Bradley Cooper

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 17:44
Irina Shayk

Modelja vodhi shfaqjen në premierën botërore të Nightmare Alley të mërkurën në New York City teksa mbështeti ish-partnerin e saj, yllin e filmit, Bradley Cooper.

Modelja, 35 vjeçe, dukej e shkëlqyeshme me një kostum me shirita me një parzmore të zbuluar poshtë teksa ecte në tapetin e kuq me yjet e filmit, përfshirë ish-in dhe Rooney Mara.

Shfaqja e mbështetjes vjen mes thashethemeve seIrina dhe Bradley mund të jenë ribashkuar pas një sërë daljesh të ngrohta publike me vajzën e tyre Lea, 4 vjeç, ndërsa Bradley, 46 vjeç, bëri pak për të shuar thashethemet kur e quajti mbështetjen e saj ‘të veçantë’ ndërsa fliste për Entertainment.

Irina dukej sensacionale me kostumin e saj elegant të zi, i cili ishte stolisur me një model me shirita.

Ajo veshi xhaketën me dy krahë të hapur për të zbuluar të brendshmet e saj të mrekullueshme, një bluzë lëkure të zhytur që i nxirrte në pah dekoltenë dhe mezi e ruante modestinë e saj.

Ylli i pasarelave kishte gjithashtu një rrip të trashë lart mbi mes, dhe mbante një tufë kartoni me qymyr në njërën dorë. Ajo vendosi flokët e saj brune të lidhura fort në një topuz, ndërsa kishte vendosur edhe buzëkuq mahnitës të kuq.

Bukuroshja me origjinë ruse e mbylli pamjen e saj me një palë taka të zeza me majë që e ngritën shtatin e saj në 10 metra.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat