Kida realizon fotosesion unik

Bota e Yjeve

Kida realizon fotosesion unik

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 14:20
Kida

Kida është padyshim një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të kërkuara të momentit në vend.

Ajo mbetet e angazhuar me koncerte dhe mbrëmjeve të shumta muzikore edhe gjatë kësaj sezone, e të cilët janë kryesisht në diasporë.

Por, krahas kësaj Kida është duke punuar drejt finalizimit të albumit, që do të jetë i parë në karrierë.

Image
Kida

Nisur nga kjo, krijuesja e hitit “Drunk” ka paralajmëruar projektet e reja në mënyra të ndryshme dhe mjaft të veçanta.

Pas publikimit të një video, në të cilën shihen vetëm petalet e një lule të bardhë, së fundmi këngëtarja ka realizuar edhe një fotosesesion unik.

Image
Kida

Kida shihet pa sytjena, e veshur me një kostum lëkure, xhaketë të shkurtër dhe pantallona me të njëjtën ngjyrë, në të cilën në fokus ishte dekolteja e hapur, ndërsa shihet e rrethuar me lule të bardha.

“Lulja juaj e preferuar”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve, duke mos dhënë detaje rreth projekteve të reja.

Ndërkaq, kujtojmë që kënga e fundit e 23-vjeçares është “Ike”, që u publikua në fund të muajit tetor dhe deri tani ka grumbulluar mbi tre milionë klikime në YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat