Kendall Jenner promovon markën e saj

Bota e Yjeve

Kendall Jenner promovon markën e saj

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 17:49
Kendall Jenner

Kendall Jenner ishte duke promovuar markën e saj tekila 818 në Miami të dielën në mbrëmje.

Ylli i 'Keeping Up With The Kardashian' kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe një fustan të gjelbërt ushtarak, derisa u bë zonja me më së shmti në këtë event.

'Kendall po argëtohet shumë në festë dhe me të vërtetë hyri në të", tha një burim për mediat angleze.

“Ajo hipi pas lokalit dhe bënte pije për njerëzit, dukej se e dinte se çfarë po bënte, dhe ata ishin vërtet të mirë, më bëri përshtypje. Ajo ishte në humorin më të mirë.'/Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat