Sonila Meço i ‘zuri vendin’ në ‘Big Brother VIP’, reagon Balina Bodinaku

Bota e Yjeve

Sonila Meço i ‘zuri vendin’ në ‘Big Brother VIP’, reagon Balina Bodinaku

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 20:52
Sonila Meço, Balina Bodinaku

Opinonistja Balina Bodinaku javën e shkuar mungoi në ;’Big Brother VIP’ për shkak të gjendjes së saj shëndetësore.

Ajo u zëvendësua nga gazetarja Sonila Meço.

Këtë të martë Balina ka zbuluar arsyen e mungesës së saj, me anë të një postimi në rrjete sociale. Balina ka treguar se ka kaluar koronavirusin.

"Gjatë Covidit, për të gjithë ju që me pyesni, nuk mora asgjë. Ose të paktën asgjë që nuk marr çdo dite tjetër të vitit, si pjesë të kujdesit të perditshëm për veten ( një nga hobet e mia)", ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Balina rikthehet sonte në spektakël.

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat