Tamara vjen me një super paraqitje

Bota e Yjeve

Tamara vjen me një super paraqitje

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 21:33
Tamara Francesconi

Tamara Francesconi ka treguar trupin e saj të mahnitshëm në bikine të kombinuara derisa ajo po pushon në Mauritani 

Ajo zakonisht nuk heziton që ta tregojë trupin e saj të jashtëzakonshëm në Instagram. 

Modelja Tamara Francesconi përsëri ka ngritur temperaturat derisa ka modeluar në bikine të kombinuara pranë resorit Grand Baie në Mauritani. 

Influencierja 25 vjeçare e rrjeteve sociale është parë në bikine derisa ka bërë poza të bukura pranë natyrës piktoreske të ishullit të bukur në Oqeanin Indian.

Image
Tamara Francesconi
Image
Tamara Francesconi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat