Reagon sërish nëna e Beatrixit

Bota e Yjeve

Reagon sërish nëna e Beatrixit

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:50
Beatrix Ramosaj, Antigona

Mbrëmja e djeshme u komentua gjerë e gjatë pas hyrjes së Romeos në vend të Donaldit në shtëpi dhe reagimin e banorëve kur e kuptuan se kush ishte.

Këto pjesë të këtyre skenave janë bërë virale në rrjet dhe kanë ngjallur reagime të ndryshme nga të gjithë.

Këtë gjest emocionues e ka përkrahur edhe nëna e Beatrix Ramosaj, Antigona e cila përmes një postimi në rrjetet sociale e duartrokiti këtë skenë.

Image
Insta

Kujtojmë se, nëna e Beatrix Ramosaj e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat