Modelja e zhveshur, pozon në mes të detit

Bota e Yjeve

Modelja e zhveshur, pozon në mes të detit

Nga: Bota sot Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 17:43
Tamara Francesconi

Tamara Francesconi dukej e pabesueshme kur pozoi një stuhi me një sesion fotografik për Pretty Little Thing këtë muaj.

Modelja mahniti me rrobat e banjes derisa po ecte në det pranë një varke për foto mahnitëse në ishullin idilik.

Ndërkohë ajo tregoi figurën e saj me një kordon të bardhë seksi, pozonte në mënyrë joshëse për fotot e veshjeve.

Ajo është shfaqur me një makiazh të veqantë, që duket në mënyrë të përsosur./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat