Ky është urimi i Leartës për Shyhretem

Bota e Yjeve

Ky është urimi i Leartës për Shyhretem

Më: 10 janar 2022 Në ora: 11:50
Learta

Shyhrete behluli sot feston ditëlindjen.

E lindur në vitin 1960, këngëtarja e dashur sot feston 60 pranvera.

Padyshim që në këtë datë të rëndësishme të saj, ajo mori urime mjaft të shumta, por një urim i veçantë ishte nga reja e saj Learta.

Ajo hyri në Instagram, për ta uruar atë. Në urimin e saj të bashkangjitur me një foto Learta shkroi: “Gëzuar ditëlindjen mam, të dua”.

Image
Urimi i Leartës për Shyhreten
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat