Kërcimi i Ana Lleshit me Erionin bën për të qarë Mikelën

Bota e Yjeve

Kërcimi i Ana Lleshit me Erionin bën për të qarë Mikelën

Më: 15 janar 2022 Në ora: 22:29
Ana dhe Erjoni

Pas përplasjeve të ashpra me Mikelën, Ana dhe Erioni thanë se puntata e sotme nuk ndikon aspak në emision.

Ndërsa Ana e ftoi që të kërcenin të dy bashkë dhe Erioni e pranoi me kënaqësi.

Teksa kërcenin pranë njëri-tjetrit, Mikela thuajse nuk ngrinte sytë.

Në ato pak çaste që i shihte, kishte vetëm lot në sytë e saj.

Në përballjen me Erionin, e akuzoi se e ka përdorur ndërsa ai u shpreh se nuk do të heqë dorë prej saj pavarësisht afrimitetit me Anën.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat