Stili unik i Vanessa Hudgens

Bota e Yjeve

Stili unik i Vanessa Hudgens

Nga: Bota sot Më: 16 janar 2022 Në ora: 23:57
Vanessa Hudgens

Ajo u shfaq për vitin e ri me të dashurin e saj, yllin e MLB Cole Tucker.

Por Vanessa Hdgens zgjodhi pak kohë të kaloi me familjen e saj.

Ashtu u pa në fotot e saj të publikuara në Instagram të dielën.

Ajo dukej shumë bukur me fustan të bardhë me lule, ndërsa ajo dhe motra e saj Stella eksploronin natyrën./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat