Kush po e shoqëron Kidën në Dubai?

Bota e Yjeve

Kush po e shoqëron Kidën në Dubai?

Më: 18 janar 2022 Në ora: 20:56
Kida

Ka disa ditë që Kida po qëndron në Dubai. Por kush po e shoqëron atë?

Pasi vendosi të pushojë pak nga koncertet dhe meqë lansoi albumin, ajo shkoi në Dubai me menaxherin e saj Enis Fetahun dhe gruan e tij Vlerën.

Ka qenë vet Kida që ka publikuar shpesh foto pranë çiftit duke shuar dyshimet se mund të jetë me dikë tjetër.

Image
Luana

Ndërsa, sëfundi artistija ka postuar një InstaStory krahë çiftit.

Image
Storie në instagram

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat