Dalina Buzi: E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës

Bota e Yjeve

Dalina Buzi: E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës

Më: 19 janar 2022 Në ora: 16:56
Dalina

Mbrëmë kanë ndodhur shumë ngjarje të ndryshme në Big Brother VIP.

Xheisara dhe Dagz-i u eliminuan, ndërsa tre banorë të tjerë u nominuan.

Einxhel, Donaldi dhe Beatrixa janë të nominuarit e së premtes dhe njëri nga të tre do të eliminohet.

Image
Dalina

E nominimi i Beatrixës ka ngjallur reagime të shumta.

Dalina Buzi ka qenë edhe opinioniste e BBV-së disa spektakle dhe e ftuar në një intervistë në ‘Gjesi’ të T7 ajo ka dhënë mendimin e saj.

‘Është e tmerrshme se si të gjithë ishin gëzuar për nominim e saj. Në Shqipëri ka marrë shumë vëmendje ky spektakël dhe disa nga personazhet aty janë shumë të fortë’, ka thënë ajo në intervistë

Ajo gjithashtu ka thënë se duhet të mësohemi që mos të gjykojmë të tjerët dhe veprimet e tyre.

Beatrixa për herë të parë ndodhet në nominim.

Image
Dalina dhe Beatrix

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat