Unaza e fejesës me gjemba, reperi i njohur: Megan Fox nuk duhet ta heqi kurrë

Bota e Yjeve

Unaza e fejesës me gjemba, reperi i njohur: Megan Fox nuk duhet ta heqi kurrë

Më: 19 janar 2022 Në ora: 19:36
Machine Gun Kelly, Megan Fox

Reperi Machine Gun Kelly ka folur së fundmi për fejesën e tij me aktoren Megan Fox.

Në një intervistë për “Vogue”, reperi zbuloi se unaza që ai i dhuroi Megan është me gjemba.

“Lloji i unazës në fakt është me gjemba.

Pra, nëse ajo përpiqet ta heqë, dhemb. Dashura është dhimbje”, u shpreh ai.

Gjithashtu, Machine Gun Kelly tregoi se unaza ka dy gura: smeraldi (guri i saj i lindjes) dhe diamanti (guri i tij i lindjes) i vendosur në dy breza magnetikë gjembash që bashkohen si dy gjysma të të njëjtit shpirt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat