Vajzat e Obamës surprizojnë me jetesën e re

Bota e Yjeve

Vajzat e Obamës surprizojnë me jetesën e re

Më: 20 janar 2022 Në ora: 21:12
Malia

Vajzat e Barack dhe Michelle Obamës, Malia dhe Sasha, kanë ndryshuar krejtësisht stilin e jetesës, që në momentin kur u zhvendosën në Bregun Perëndimor.

Ato u fotografuan në Los Anxhelos këtë javë.

Malia u kap nga fotografë gjatë pushimit të punës, teksa pinte cigare.

Ndërsa, u pa gjatë një shëtitje në vendin, në të cilin ka zgjedhur të studiojë.

Vajzat e ish-presidentit janë larguar nga qendra e vëmendjes, kur babai i tyre u largua nga Shtëpia e Bardhë në fillim të vitit 2017.

Image
Sasha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat