Ish konkurrentja e “Për’puthen”: Më kërcënuan me vdekje, u mbylla në shtëpi dhe kalova në depresion…

Bota e Yjeve

Ish konkurrentja e “Për’puthen”: Më kërcënuan me vdekje, u mbylla në shtëpi dhe kalova në depresion…

Më: 23 janar 2022 Në ora: 12:36

Xhevana Ndoj është një nga ish konkurrentet e emisionit Për’puthen.

Eksperienca e saj në emisionin e dashurisë përfundoi shumë shpejt dhe jo mirë.

Xhevana ka treguar në detaje arsyet e largimit si dhe sherrin me Endrin.

ImageXhevana Ndoj

Ajo e ritheksoi edhe njëherë përplasjen që kishte me Endrin për fjalën ‘gay’ që ia kishte adresuar atij dhe jo pa të drejtë sepse ai kishte thënë se është më i bukur se gocat aty.

Kjo ka bërë Anën që pastaj të aludojë se mund të jetë ‘gay’ meqeë vajzat nuk i pëlqyen.

Tutje ajo ka treguar se pas kësaj në instagramin e saj pranoi edhe mesazhe kërcënuese duke e detyrar të mbyllej në shtëpi për javë të tëra duke kaluar kështu në fazë depresioni.

Ndër të tjera Xhevana ka pranuar se është në lidhje romantike.

Image
Xhevana Ndoj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat