Rita Ora vishet shkurtë dhe pozon si modele

Bota e Yjeve

Rita Ora vishet shkurtë dhe pozon si modele

Nga: Bota sot Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:59
Rita Ora

Ajo ka qenë duke jetuar në Sydney në gjashtë javët e fundit.

Dhe Rita Ora ka shpërndarë disa foto të saj nga jeta e re në Down Under të enjten.

Ajo ekspozoi trupin e saj me një veshje mahnitëse.

Këngëtarja e Hot Right Noë dukej e mrekullushme me një bluzë të zezë dhe një fund të ngjashëm./Bota sot

Image
Rita Ora
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat