Arbana qenka ”arratisur”në këtë vend

Bota e Yjeve

Arbana qenka ”arratisur”në këtë vend

Më: 27 janar 2022 Në ora: 17:47
Arbana

Moderatoja Arbana Osmani është një femer shumë aktive dhe punëtore.

Puna që Arbana bënë është mjaftë e vështirë dhe e lodhshme, e si duket moderatorja e di se ku mund ta gjejë qetësinë.

Qetësin e paska gjetur në një vend malor me një pamje piktureske që di ta dhuroj vetëm natyra.

Image
Arbana

Sic duket Arbanës i pëlqen të pushoj largë nga zhurmat dhe duket se i ka bërë mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat